Joshua se vrátí možná už v létě!

Anthony Joshua vs Jermaine FranklinBritský boxer a bývalý světový šampión těžké váhy se nakonec vrátí mezi šestnáct provazů možná podle původního plánu už v létě!

Joshua stál naposledy v ringu 1. dubna na galavečeru v londýnské O2 aréně, kde se střetl s americkým vyzývatelem Jermaine Franklinem (21-2-0, 14 KO). Britský boxer zápas jednoznačně ovládl, ale o nějakém krásném boxu nemohla být řeč. Na Joshuu se po duelu snesla velká kritika ohledně jeho výkonu a to jak z řad boxerů tak fanoušků.

Následně „AJ“ Anthony Joshua (25-3-0, 22 KO) na sociálních sítích oznámil, že bude opět boxovat až v prosinci. Přitom původně Eddie Hearn řekl, že Joshua bude letos boxovat třikrát. Nakonec se Joshua k myšlence boxovat v létě vrátil.

„Každý má své přednosti, Já jsem vysoký, mám dobrý dosah a v ringu ze mě nebude chuligán. Nejsem agresivní chlap, nejsem typ bojovníka, jen spíš boxer. Za vším tím šílenstvím je celý myšlenkový a tréninkový proces. Snažím se rozvíjet své boxerské IQ“.

„Samozřejmě jsou v boji momenty, kdy musíte jít do války, takže ty styly namíchám. Jsou soupeři, kterým být bojovník nestačí, musíte se neustále vyvíjet. Někdy v ringu přemýšlím až moc, ale borec s plánem A, B a C bude mít vždy větší šanci na výhru“ říká bývalý dvojnásobný mistr světa těžké váhy

„Než se v prosinci dostanu do ringu, můžu naskočit do zápasu v červenci nebo srpnu. Ale můj nový trenér Derrick James musí být spokojený s tím, co vidí v tělocvičně“. Takže já se určitě letnímu zápasu nebráním, naopak jsem raději v zápasovém tempu než jen v přípravě, ale poslední slovo má trenér“.

Anthony joshua a Derrick James