Joshua se vrací 17. prosince!

Anthony JoshuaBritský boxer „AJ“ Anthony Joshua se po neúspěšných jednání s Tysonem Furym nakonec vrátí mezi šestnáct provazů v sobotu 17. prosince v Londýně!

Jak jsme již včera psali, tak George Warren a Eddie Hearn včera potvrdili, že se duel mezi Tysonem Furym a Anthony Joshuou neuskuteční. „Dostali jsme se do bodu, kdy nám od týmu Anthony Joshuy chyběla odpověď. Na jejich straně nebylo žádné odhodlání tento duel podpořit a pokračovat v rozhovorech. Kdyby chtěli, tak už máme podepsáno a v tuhle chvíli bychom už zápas promovali jako jednu z největších událostí posledních let“. Řekl včera Warren.

„Bylo to celé neprofesionální. Zatímco jsem jednal s Georgem Warrenem tak Tyson Fury začal dávat neustále termínové ultimáta. Nejdříve chtěl zápas, pak řekl, že už je pozdě, aby následně opět řekl, že dává další termín. Do celého jednání byl vtaženi zástupci BT Sport, DAZN, náš Tým, právníci a ve výsledku se Tyson Fury rozhodne, že zápas nechce a říká, že se utká s Charrem? To je směšně“. Řekl svou verzi Eddie Hearn, který zastupuje  Anthonyho Joshuu.

Ol,eksandr Usyk vs Anthony Joshua 2

Nicméně dvaatřicetiletý bývalý světový šampión Anthony Joshua (24-3-0, 22 KO) se vrátí mezi šestnáct provazů v sobotu 17. prosince na galavečeru v Londýně. Jméno soupeře bude známo do konce října. Na druhé straně Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) bude v plánovaném termínu 3. prosince boxovat pravděpodobně buď s Dereckem Chisorou nebo Manuelem Charrem.

Anthony Joshua