Clash of the Stars 3: Benda vs Kotlár!

Karlos Benda vs Jaroslav KotlárJedním z hlavních taháků nadcházejícího galavečera Clash of the Stars: Room 3 bude souboj Karlos Benda vs Jaroslav Kotlár! Galavečer se bude konat 29. října v pražské hale Královka. Video v článku!

Tento duel dvou těžkých vah je jedním z hlavních taháků celého galavečera. Ačkoliv hlavní zápas bude souboj mezi FIlipem Grznárem a Alešem Bejrem, tak největší ohlasy v posledních dnech vzbuzuje dvojice Karlos Benda a Jaroslav Kotlár.

Karlos Benda se přes 15 let se věnuje kulturistice, fitness a zdravému životním stylu. Je také trenérem a nyní i příležitostným fighterem. Nyní jej čeká vyhrocený duel s Jaroslavem Kotlárem, který původně vyzýval Filipa Grznára. Kotláre je zakladatelem bezpečnostní agentury Kotlár Security, která se proslavila i videi na Youtube.

Clash of the Stars svými galavečery vzbuzuje emoce a to jak pozitivní tak negativní. Nicméně o galavečeru mluví spousta lidí, fanoušků i profesionálů. Bez ohledu jestli jsou komentáře pozitivní nebo kritické, tak to celou akci více popularizuje a láka nové a nové fanoušky. Na třetím galavečeru nabídne také duel 2 proti jednomu.


Clash of the Stars

Clash of the Stars

Clash of the Stars

Clash of the Stars

Clash of the Stars

Clash of the Stars

Clash of the Stars