Joshua: Po zápase mě ovládli emoce!

Anthony JoshuaBývalý světový šampión těžké váhy Anthony Joshua se na sociálních sítích vyjádřil ke včerejšímu pozápasovému vystoupení, kdy neuhlídal emoce a zahodil Usykovi pásy!

„Přeji Usykovi další úspěchy, si pravým šampiónem těžké váhy. Včera jsem se musel dostat psychicky do temného místa, abych mohl o tituly bojovat. Měl jsem dva souboje, jeden s Usykem a jeden s mými emocemi a oba mě ovládli“. Napsal Joshua

A pokračuje „Budu první, kdo přizná, že jsem zklamal sám sebe. Jednal jsem čistě z vášně a emocí. Nekontroloval jsem se a to je špatně. Tenhle sport miluji a od této chvíle budu lepší“. Respekt. Zakončil Anthony Joshua vysvětlení včerejšího chování.

Anthony Joshua

Anthony Joshua (24-3-0, 22 KO) nezkousl třetí porážku v profesionální kariéře a neprodleně po vyhlášení výsledku, který zněl 2:1 pro Oleksandra Usyka (20-0-0, 13 KO) odešel z ringu směrem do šatny. Následně se vrátil, aby vzal pásy WBA a časopisu Ring a vyhodil je z ringu na zem.

Následně si vzal mikrofon a začal mluvit ačkoliv neměl slovo a měl první mluvit Usyk. Po několika málo sekundách se podařilo Joshuu uklidnit a zbytek pozápasového času už probíhal standardně. Připomeňme, že jeden rozhodčí nabodoval Joshuovu výhru 115:113 a dva rozhodčí viděli jako vítěze Oleksandra Usyka 116:112 a 115:113.