Sestřih zápasu: Usyk vs Joshua 2!

Oleksandr Usyk vs Anthony Joshua 2Kdo neviděl včerejší bitvu o tituly WBA super, WBO, IBF a IBO mezi Oleksandrem Usykem a Anthony Joshuou se může nyní podívat v našem v článku!

20.8.2022 – Džidda, Saúdská Arábie
Těžká váha
Oleksandr Usyk 🇺🇦🆚🇬🇧 Anthony Joshua 2
🇺🇦 Viktor Fesechko 116:112
🇬🇧 Steve Gray 115:113
🇺🇸 Glenn Feldman 113:115


Zápas také hodnotil promotér Anthonyho Joshuy a šéf skupiny Matchroom Boxing Eddie Hearn. „Myslím, že Usyk není k poražení. Neumím si aktuálně nikoho z těžké váhy, kdo by tohodle chlapa dokázal porazit. Je opravdu neskutečný a pravý šampión“. řekl Hearn

A pokračuje „Když ho v devátém kole dostal Anthony do problémů, tak jsem věřil, že ho dokážeme porazit, že je k poražení. Jenže minuta pauzy mezi kolami mu nabyla baterky a Usyk ukázal, proč je šampión. Dostal se z toho a v desátém kole už byl opět na konia dominoval ve zbylých šampiónských kolech a to rozhodlo“.

Oleksandr Usyk vs Anthony Joshua 2

K případnému střetnutí Usyka s Furym. „Tak samozřejmě se ten zápas nabízí, záleží co chce Fury, protože u něj nikdy nevíte co udělá a jak se rozhodne. Nicméně jak Usyk, tak Fury jsou nejlepší boxeři těžké váze na světě a ten zápas by byl sakra dobrej. Ale opakuji, nemyslím, že by byl někdo, kdo by Usyka dokázal porazit“. Uzavřel Eddie Hearn.

Oleksandr Usyk vs Anthony Joshua 2