Joshua má čtyři kandidáty na příští souboj!

Anthony JoshuaBývalý světový šampión těžké váhy Anthony Joshua by se měl vrátit do ringu na konci roku a ve hře jsou čtyři boxeři – Agit Kabayel, Zhilei Zhang, Otto Wallin a FIlip Hrgovič!

Čtyřiatřicetiletý britský boxer a bývalý světový šampión těžké váhy „AJ“ Anthony Joshua (26-3-0, 23 KO) naposledy boxoval letos v srpnu, když jasně přeboxoval finského vyzývatele Roberta Heleniuse (32-5-0, 21 KO) a v sedmém kole jej knockoutoval. Nyní ho čeká další zápas, který by se měl konat na přelomu roku a ve hře jsou čtyři jména z nichž jedno je nejpravděpodobnější.

Hlavním kandidátem je neporažený německý boxer a úřadující Evropský šampión Agit Kabayel (23-0-0, 15 KO). Rodák z Leverkusenu držel Evropský pás EBU v letech 2017 – 2019 a nyní ho získal v posledním duelu v březnu, kdy ve čtyřech kolech vyprovodil Chorvata Agrona Smakičiho (20-2-0, 18 KO).

Další tři jména v hledáčku britského týmu  jsou Zhilei Zhang (26-1-1, 21 KO), Otto Wallin (26-1-0, 14 KO) a FIlip Hrgovič (16-0-0, 13 KO). Zhang je však povinným vyzývatel za WBO a nebude chtít tento status riskovat. Wallin s Hrgovičem by se měli v rámci IBF utkat spolu, pokud dojde na odvetu Fury vs Usyk, tak IBF uvolní pás právě do tohoto souboje.

Oleksandr Usyk vs Anthony Joshua