Fury: Někdy si myslím, že jsem génius!

Tyson Fury„Někdy se podívám do zrcadla a myslím si, že jsem skutečný génius“. Říká úřadující šampión těžké váhy Tyson Fury, který se již za 3 dny střetne s Francisem Ngannou!

Sobotní souboj mezi Tyson Furym a Francisem Ngannou je co se týče sledovanosti a odměn velkou událostí. Fury by si měl podle nepotvrzených informací přijít až na 60 miliónů dolarů. Ngannou byl sice šampiónem UFC, ale v boxu je nováčkem a pro FUryhoi by to měla být snadná práce za balík peněz.

„Před šesti měsíci jsem vlastně nevěděl, jestli budu ještě někdy boxovat. Dnes mám naplánovaný další velký boj a čeká nás ještě mnoho dalších. Můžu si vyměnit rány s kýmkoli na světě. Udělal jsem to s Wilderem, udělal jsem to s Klitschkem, udělám to samé s tím malým králičím Usykem“. Říká Fury

A dodává „Teď ale na Usyka nemyslím, soustředím se jen na víkendový souboj s Ngannou. Mohu mu dát lekci boxu, tančit na nohou a dávat levou přední, můžu být prostě čím chci. Především chci, aby Ngannou cítil mou pravou ruku a poznal, jakou sílu má šampión těžké váhy v boxu“.

Fury vs Ngannou fightcard