Dacres: Ngannou nemá jak Furyho porazit!

Tyson Fury vs Solomon DacresHlavní sparingpartner Tysona Furyho nepochybuje o jasném vítězství úřadujícího šampióna! Neumím si představit, že Fury prohrál, říká britský boxer!

Neporažený třicetiletý britský boxer „The Real Deal“ Solomon Dacres (7-0-0, 2 KO) je hlavní sparingpartner Tysona Furyho před sobotním duelem s Francisem Ngannou. Dacres nepochybuje o jasném vítězství úřadujícího šampióna a neumí si představit, že by jeho krajan mohl prohrát.

„Neumím si představit, že by tenhle zápas mohl Fury ztratit. Někteří lidé věří, že jelikož je to těžká váha a jsou to velcí kluci, tak má Ngannou šanci nějakým úderem Furyho překvapit. Fury už ale čelil hodně silným boxerům s nejsilnějším úderem v žebříčku a kteří mají i dlouhé zkušenosti s profesionálním boxem“. Říká britský boxer

„Nevěřím, že by mu Ngannou mohl způsobit nějaké větší problémy. Tyson si bude muset dávat v prvních minutách pozor, protože Ngannou dá do začátku zápasu všechno, ale Fury vzal přípravy vážně a bude v dobré formě. Oleksandr Usyk bude pro Furyho rozhodně mnohem těžší výzvou než Francis Ngannou“. Dodává Solomon Dacres.

Tyson Fury vs Solomon Dacres