John Fury: Tyson v posledních zápasech ztratil sílu!

John a Tyson FuryOtec Tysona Fury přiznává, že u něj zpozoroval v posledních třech duelech úbytek síly a že by potřeboval na přípravu do sjednocujícího duelu více času než má!

„17. únor je naše cílové datum, ke kterému všechno směřujeme, ale podle mého názoru, pokud jde o kondici a váhu, tak by Tyson potřeboval trochu více času, aby se náležitě připravil. Z mého pohledu jsem v posledních třech zápasech zaznamenal u Tysona sestupnou tendenci síly a kondice. Dovednosti má stále stejný, ale to není vše. Nevím, jak předně příprava probíhá, ale je potřeba to si to přiznat říct“. Překvapuje John Fury.

„Něco bylo v posledních zápasech špatně, všechno se v něm změnilo, jeho chování, jeho tělo, byl jsem překvapený a to ne v tom pozitivním smyslu. Řekl mi, že trénoval, ale dá se trénovat a trénovat. Je potřeba přidat nějaké svaly a znovu zpevnit jeho tělo. Tyson je mamut a musí mít sílu. To se dá vybudovat jen správným tréninkem a na to teď nemá čas“. Dodává otec Tysona Furyho.

Dlouho očekávaný souboj dvou neporažených těžkých vah mezi Tysonem Furym a Oleksandrem Usykem se bude konat 17. února v Rijádu. Sjednocující duel v těžké váze je obrovskou událostí, protože posledním uznávaným nesporným šampionem v nejtěžší váhové divizi byl před dlouhými 23 lety legendární britský boxer a olympijský vítěz „The Lion“ Lennox Lewis (41-2-1, 32), který ukončil profesionální kariéru v roce 2003 výhrou nad dalším legendárním boxerem Vitali Klitschkem (45-2-0, 41 KO).

Tyson Fury vs Oleksandr Usyk