Cameron: Jsem pro Taylor příliš silná!

Chantelle Cameron vs Katie TaylorNesporná šampiónka super lehké váhy Chantelle Cameron si hodně na sobotní odvetu s Katie Taylor věří a je přesvědčena, že znovu vyhraje!

„Cítím se plná sebevědomí. Dala jsem vše do přípravy, jsem fit a silnější, než jsem kdykoliv před tím. Bez ohledu na to, co se stane v sobotu večer, vím, že nemám žádné výmluvy. Jsem aktuálně ta nejlepší verze, jakou můžu být. Jediné co se v odvetě změní bude to, že se Katie bude zoufale snažit pomstít květnovou porážku. Já však věřím, že budu ještě víc dominantnější než v prvním zápase, protože se tentokrát cítím úplně v nejlepším možném rozpoložení“. Říká britská boxerka.

„Mám teď nejlepší formu kariéry a jsem pro Katie Taylor až příliš dobrá. Jsem příliš tvrdohlavý, moje pracovní tempo je příliš vysoké, jsem příliš silná a jsem příliš velká. Vím, že takhle fit jsem ještě nikdy nebyla. Pokud budu v sobotu dodržovat polán tak Katie nebude mít šanci“. Dodává nesporná šampiónka super lehké váhy.

20. května se na galavečeru v Irsku střetli úřadují nesporná šampiónka super lehké váhy Chantelle Cameron a úřadující královna lehké váhy Katie Taylor. Duel byl velmi vyrovnaný a první polovina zápasu šla spíše za úřadující šampiónkou a naopak ta druhá byla více na straně šampiónky lehké váhy.

Zápas nakonec došel až do bodového rozuzlení, kde se dva rozhodčí Raul Caiz a Craig Metcalfe přiklonili na stranu Chantelle Cameron a Patrick Morley viděl duel mezi oběma šampiónkami jako remízový. Pro irskou šampiónku to byla první profesionální porážka. V sobotu nás čeká odveta, která se uskuteční 25. listopadu a dějištěm opět bude 3Arena v Dublinu.

Chantelle Cameron vs Katie Taylor 2