Hearn: Pokud Miller porazí Duboise, bude chtít Joshuu!

Jarrell MillerDopingový hříšník Jarrell Miller se v prosinci střetne na velkém galavečeru v Rijádu s Danielem Duboisem. Eddie Hearn si myslí, že pokud Miller vyhraje, dával by smysl zápas s Joshuou!

„Buse to skvělý boj. Myslím, že zápas skončí před limitem, protože oba mají knockoutový úder. Pokud Miller prohraje, tak to bude konec Jarrella Millera ve velkém boxu. Pokud však Daniela Duboise dokáže porazit, tak bude zpět na vrcholu a budou ho opět čekat velké výzvy“.

„Joshua se s ním che utkat a rozdrtit ho. Nezapomeňme, že už se měli spolu utkat, ale všichni moc dobře víme, proč k souboji nakonec nedošlo. V našem týmu je spousta lidí, kteří nejsou spokojeni s tím, co udělal. Boj se nikdy nevrátil, protože jsem měl pocit, že si to Miller nezasloužil. Ale někdy je čas dobrý léčitel a pokud dokáže porazit Daniela Duboise, pak jsem si jistý, že bude křičet a křičet v tom ringu a říkat ‚Chci AJ‘ a pak se komerčně tento boj stane velkým“. Dodává britský promotér Eddie Hearn.

Pětatřicetiletý americký boxer Jarrel Miller (26-0-1, 22 KO), který na sebe upozorňuje kromě výkonů také dopingovými skandály se střetne 23. prosince na galavečeru v Rijádu s britským bijce Danielem Duboisem (19-2-0, 18 KO) a bude to pro něj zápas o všechno.


Anthony Joshua vs Otto Wallin 

RIJÁD 23.12.2023

Anthony Joshua 🇬🇧🆚🇸🇪 Otto Wallin 
Deontay Wilder 🇺🇸🆚🇳🇿 Joseph Parker
Daniel Dubois 🇬🇧🆚🇺🇸 Jarrell Miller
Frank Sanchez 🇨🇺🆚🇳🇿 Junior Fa
Filip Hrgovič 🇭🇷🆚🇦🇺 Mark De Mori
Arslanbek Makhmudov 🇷🇺🆚🇩🇪 Agit Kabayel
Křížová váha (Titul IBF)
Jai Opetaia 🇦🇺🆚🇬🇧 Ellis Zorro
Polotěžká váha (Titul WBA super)
Dmitry Bivol 🇷🇺🆚🇬🇧 Lyndon Arthur

Anthony Joshua vs Otto Wallin