Již zítra nás čeká Oktagon 42!

Oktagon 42Organizace Oktagon míří zpět do Bratislavy na legendární stadion Ondřeje Nepely a bude to opět nezapomenutelné! Znovu se představí ta největší jména slovenského a českého MMA!

29.4.2023 – Bratislava, Slovensko
Oktagon 42
Start 18:00
Vstupenky v prodeji na TicketportalSK
PPV na OktagonTV

Král lehké váhy Losene Keita chce ovládnout i pérovou divizi. Jeho novým soupeřem je český válečník Jakub Tichota, který nahradí zraněného Mateho Sanikidzeho. Tichota byl blízko tomu, aby v titulovém zápase Sanikidzeho porazil, ale nakonec to vyšlo. Nyní má šanci na reparát. Stane se dočasným šampionem nebo Keita odejde jako double champ?

Čeká nás také česko-slovenský souboj v lehké váze Matouš Kohout vs Karol Ryšavý. Jedná se o souboj mezi čtyřkou a pětkou v žebříčku lehké váhy a vítěz bude velmi blízko k titulovému zápasu s Losene Keitou.

Losene Keita vs Jakub Tichota

Nebude chybět ani další slovenská MMA elita – zabiják soupeřů v 1.kole Vlasto Čepo, kterého čeká nebezpečný Moldavan Ion Taburceanu nebo šampion Oktagon výzvy Roman Paulus, který se střetne s německým bojovníkem Nikem Samsonidsem.

Z Denveru do Bratislavy míří bojovník s medvědí silou, oblíbený „Grizzly“ Jeremy Kimball. Toho přichází ulovit dvojnásobný šampion v boxu a zkušený MMA striker z Německa Ruben Wolf . Ve střední váze se Michal „Ironside“ Kotalík střetne s norským bijcem Ole Magnorem.

Ve velterové váze se do oktagonu vrací český rytíř Václav Holota, který změří síly s britským tvrďákem Liamem Etebarem. A poprvé se představí také velká anglická hvězda a šampion 2 organizací, který má všechny výhry před limitem Shem Rock.

Vlasto Čepo vs Ion Taburceanu


Oktagon 42

29.4.2023 – Zimní stadion Ondřeje Nepely, Bratislava, SK
Oktagon 42
Vstupenky v síti Ticketportal.sk

PŘEDZÁPASY

Velterová váha
James Lewis 🇬🇧🆚🇦🇹 Dominic Schober
Pérová váha
Jakub Dohnal 🇨🇿🆚🇬🇧 Callum Mullen
Velterová váha
Marek Bartl 🇨🇿🆚🇦🇹 Selim Topuz
Slámová váha
Katharina Dalisda 🇩🇪🆚🇧🇷 Isabella De Padua
Těžká váha
Stuart Austin 🇬🇧🆚🇸🇷 John Winter
Střední váha
Ole Magnor 🇳🇴🆚🇨🇿 Michal Kotalík

HLAVNÍ KARTA

Pérová váha
Roman Paulus 🇸🇰🆚🇩🇪 Niko Samsonidse
Dohodnutá váha 71 kg
Shem Rock 🇬🇧🆚🇧🇷 Arthur Lima
Dohodnutá váha 104 kg
Jeremy Kimball 🇺🇸🆚🇩🇪 Ruben Wolf
Lehká váha
Matouš Kohout 🇨🇿🆚🇸🇰 Karol Ryšavý
Střední váha
Vlasto Čepo 🇸🇰🆚🇲🇩 Ion Tuburceanu

Pérová váha TITUL
Losene Keita 🇧🇪🆚🇨🇿 Jakub Tichota