Bakole: Chci Dilliana Whyta!

Martin BakoleBoxer z Konga Martin Bakole minulý týden zničil Ukrajince Ihora Shevadzutskyiho a nyní chce Whyta. Všichni se mě bojí, zastavil jsem Usyka i Duboise, říká boxer!

Devětadvacetiletý rodák z Konga žijící v Anglii „Makabu“ Martin Bakole (29-1-0, 14 KO) se 22. dubna vrátil po roční pauze do ringu a byla z toho na galavečeru v Polsku jasná demolice. Jeho ukrajinský soupeř Ihor Shevadzutskyi vydržel pouhá tři kola, než jej odmával ringový sudí.

Nyní Bakole oznámil, že má jeden hlavní cíl, kterým je šestatřicetiletý britský boxer „The Body Snatcher“ Dillian Whyte (29-3-0, 19 KO), který jej neustále slovně napadá a ponižuje. Podle jeho slov se ho ale bojí a mysli si, že zápas chtít nebude.

„Nyní je Whyte můj jediný cíl a boxer, se kterým se chci hned utkat. Ale on mi neustále utíká a jen mě uráží. Chci ho do ringu a hned. Pokud mě zbije, může mě urážet, jak chce, ale to se nestane. Podepiš smlouvu a pojďme bojovat“! Říká Bakole

Martin Bakole

„Vím, že je můžu všechny porazit. Umím boxovat, umím bít. Je čas, abych převzal těžkou váhu, ale všichni se mi vyhýbají, protože se mě bojí. Zápasil jsem s Duboisem, Chisorou, Joycem, Joshuou, Furym. Zeptejte se jejich trenérů, neřeknou o mně nic jiného než dobré věci. Jsem monstrum“.

„Zastavil jsem na sparingu například Oleksandra Usyka, když jsem ho trefil přesně na spodek. Zlomil jsem také Danielovi Duboisovi nos a dvakrát jsem ho na sparingu zastavil. Asi proto se mi vyhýbají a nechtějí jít semnou do regulérního zápasu“. Dodává Martin Bakole. 

Martin Bakole