Jared Anderson zničil Ariase ve třech kolech!

Jared Anderson vs George AriasNeporažený americký šampión Jared Anderson v noci obhájil Mezinárodní titul organizace WBO a získal také americký titul organizace WBC! Video ze zápasu v článku!

8.4.2023 – Prudential Center, Newark, USA
Těžká váha
Jared Anderson 🇺🇸🆚🇩🇴 George Arias
3. kolo RTD

Třiadvacetiletý americký knockouter „Big Baby“ Jared Anderson (14-0-0, 14 KO) získal loni v prosinci na galavečeru v New Yorku Mezinárodní titul organizace WBO, když ve druhém kole ukončil Jerryho Forresta. V noci se postavil k první obhajobě a organizace WBC ještě přidala americký titul.

Do cesty se mu postavil jednatřicetiletý vyzývatel z Dominikánské republiky „Gentleman“ George Arias (18-1-0, 7 KO). Zápas byl v režii jen jednoho muže a tím byl Jared Anderson, který si ze svého soupeře udělal boxovací pytel a po konci třetího kola Ariasův tým proti jeho vůli ukončil a bylo správné rozhodnutí.

Jared Anderson vs George Arias

Anderson si tak připsal již čtrnáctou výhru v řadě od svého vstupu mezi profíky a je zatím stoprocentní i v ukončení před limitem. Aktuálně patří americkému boxerovi páté místo ve Spojených státech a devětadvacáté na světě.