Jalolov má před sebou třetí letošní duel!

Bakhodir JalolovVítěz posledních olympijských her v Tokiu a matérský mistr světa Bakhodir Jalolov má před sebou třetí letošní duel. Do cesty se mu postaví americký boxer Curtis Harper!

26.11.2022 – Dignity Health Sports Park, Carson, USA
Těžká váha
Bakhodir Jalolov 🇺🇿🆚🇺🇸 Curtis Harper
Přímý přenos na FITE TV!

Neporažená uzbecká jednička Bakhodir JALOLOV (11-0-0, 11 KO) a americká dvaatřicítka „The Hurt“ Curtis HARPER (14-8-0, 9 KO) se utkají v desetikolové netitulové bitvě na galavečeru v americkém Carsonu v Kalifornii!

Osmadvacetiletý uzbecký knockouter Bakhodir Jalolov debutoval mezi profesionály už v roce 2018 a do dnešního dne si připsal celkem jedenáct vítězství a všechny skončili před limitem. Loni si odskočil na olympijské hry, kde jasně dominoval a získal zlatou medaili. V cestě za zlatem vyřadil také britskou hvězdu Frazera Clarka (4-0-0, 3 KO), který v profi ringu debutoval až letos po zisku bronzové olympijské medaile.

Jalolov se po olympiádě vrátil mezi profíky a letos opět jasně dominuje. V březnu v pátém kole ukončil Poláka Kamila Sokolowskiho a naposledy v červnu knockoutoval v osmém kole Jacka Mulowayie z Konga. Nyní ho tak čeká třetí letošní duel a do cesty se mu postaví průměrný americký boxer Curtis Harper.

Bakhodir Jalolov

Čtyřiatřicetiletý Američan chodí prakticky jako potrava pro boxery, kteří jsou na vzestupu. Nicméně ve svém posledním duelu šokoval na domácím galavečeru německého favorita Christiana Thuna, kterého jasně vybodoval a uštědřil mu tak první profesionální porážku kariéry.

Bakhodir Jalolov