Jake Paul vybodoval Diaze!

Jake Paul vs Nate DiazBývalý Youtuber Jake Paul si připsal na svůj seznam vítězství další velké jméno bojových sportů, když v deseti kolech jasně přeboxoval Nate Diaze a dokázal ho dostat i do počítání!

5.8.2023 – American Airlines Center, Dallas, USA
Křížová váha
Jake Paul 🇺🇸🆚🇺🇸 Nate Diaz
David Iacobucci 97:92
Chris Migliore 98:91
David Sutherland 98:91

Zápas začal favorizovaný Paul hodně agresivně a chtěl Diaze za každou cenu knockoutovat a ten se v prvním kole nestačil ani pořádně rozkoukat. Od druhého kola se zápas trošku uklidnil a Paul v ringu dominoval. V pátém kole se mu podařilo Diaze dobře zasáhnout a bývalý zápasník UFC šel k zemi.

Diaz nebyl nějak zvlášť otřesen a zápas tak mohl pokračovat dál. Jake Paul pokračoval v tlaku a jasně sbíral body za přesné údery. Diazovi začalo otékat pravé oko, ale i přes tento handicap bojoval a snažil se rozjetého Paula zastavit. To se mu nakonec nepovedlo ani za podpory většiny fanoušků v hale a zápas došel až na body.

Sudí na bodech David Iacobucci, Chris Migliore a David Sutherland měli poměrně snadnou práci a rozhodli o jednoznačném vítězství šestadvacetiletého Jake Paula, který si tak připsal již sedmé profesionální vítězství a zároveň si spravil chuť po těsné únorové porážce s Tommym Furym.

„The Problem Child“ Jake Paul (7-1-0, 4 KO) dokázal už porazit štyři bývalé zápasníky nejprestižnější MMA organizace UFC. Bena Askrena poslal k zemi v prvním kole, Tyrona Woodleye nejprve vybodoval a v odvetě knockoutoval v šestém kole, loni v říjnu porazil na body legendárního Andersona Silvu a dnes si připsal skalp také Nate Diaze.