Amanda Serrano obhájila tituly!

Amanda SerranoPortorická šampiónka Amanda Serrano s naprostým přehledem v odvetě vybodovala americkou vyzývatelku Heather Hardy a obhájila tituly WBA, WBC, WBO, IBF a IBO!

5.8.2023 – American Airlines Center, Dallas, USA
Pérová váha
Amanda Serrano 🇵🇷🆚🇺🇸 Heather Hardy 2
100:90 – 100:90 – 99:91

Čtyřiatřicetiletá portorická šampiónka „The Real Deal“ Amanda Serrano (45-2-1, 30 KO) a jednačtyřicetiletá americká vyzývatelka „The Heat“ Heather Hardy (24-3-0, 4 KO) se poprvé střetli v roce 2019 na galavečeru v New Yorku a titulovou bitvu tehdy jasně na body vyhrála Serrano.

Dnes se na galavečeru v Dallasu střetli v odvetě a Amanda Serrano tentokrát nastupovala do zápasu jako nesporná královna divize a byla z toho naprosto jednoznačná záležitost. Hardy ztrácela ve všech aspektech zápasu a jen marně hledala recept na dominantní šampiónku.

Duel nakonec došel až do bodového rozuzlení, ve kterém neměli rozhodčí příliš těžkou práci a rozhodli o jednoznačném vítězství úřadující šampiónky. Serrano si nyní dělá zálusk na nespornou šampiónku super pérové váhy Alycii Baumgardner (15-1-0, 7 KO), která celý duel sledovala z pozice spolukomentátorky přímého přenosu DAZN.

DAZN