Jake Paul se vrátí do ringu v říjnu!

Jake PaulKontroverzní youtuber a boxer Jake Paul oznámil po dvou zrušených zápasech, ze kterých se stáhl nejprve Tommy Fury a následně také Hasim Rahmna jr, že bude boxovat v říjnu!

V posledních měsících se okolnosti nevyvíjely pro influencera sociálních sítí a profesionálního boxera Jake Paula zrovna příznivě. Tommy Fury, bratr krále těžké váhy Tysona Furyho nemohl do zápasu s Paulem nastoupit, kvůli problémům s vízem a následně Hasim Rahman jr, syn bývalého světového šampióna zase nesměl nastoupit kvůli váze. Paul tak na první letošní zápas stále čeká.

Nyní by snad s definitivní platností měl Jake Paul vstoupit do ringu v průběhu října na galavečeru ve Spojených státech v rámci PPV Showtime jako hlavní duel. Kdo však bude soupeřem tohoto muže v křížové váze nebylo zatím odhaleno. „Říjen bude můj“ Napsal Jake Paul na sociální sítě.

Jake Paul

Pětadvacetiletý Youtuber a boxer Jake Paul (5-0-0, 4 KO) loni odboxoval 3 velmi sledované duely a všechny vyhrál. Nejdříve se v dubnu na galavečeru v Atlantě utkal s bývalým šampiónem organizací Bellator a ONE Champion Benem Askrenem. Zápas skončil už v prvním kole, když Askrena tvrdě ukončil technickým KO. Nicméně legitimita zápasu byla silně zpochybněna mnoha osobnostmi, fanoušky, bojovníky MMA i boxery. Spekulovalo se, že vše bylo domluvené, což se nikdy nepotvrdilo.

Poté v americkém Clevelandu 29. srpna vyzval bývalého šampióna UFC Tyrona Woodleye. Zápas nabídl vyrovnanou bitvu, která došla až do bodového rozuzlení, ve kterém se dva rozhodčí přiklonili na stranu Jake Paula a jeden na stranu Woodleye. Paul si tak připsal další zajímavý skalp.

Jake Paul

Následně se měl Jake Paul 18. prosince v Tampě konečně utkat s regulérním profesionálním boxerem Tommym Furym. Jenže ten si několik dní před soubojem zranil během přípravy žebra a musel z duelu odstoupit. Paul se narychlo domluvil na odvetě s Tyronem Woodleyem. Zápas byl i tentokrát vyrovnaný, tedy až do 6. kola, kdy Woodleye brutálně sestřelil a připsal si tak již páté profesionální vítězství.

Jake Paul