Jake Paul: Měníme základy ve kterých sem dělal chyby!

Jake PaulAmerický boxer a Youtuber Jake Paul má před sebou již osmý profesionální duel, ve kterém za čtrnáct dní vyzve bývalého zápasníka UFC Nate Diaze. Nyní se vrátil k poslednímu zápasu, ve kterém nestačil na Tommyho Furyho!

5.8.2023 – American Airlines Center, Dallas, USA
Křížová váha
Jake Paul 🇺🇸🆚🇺🇸 Nate Diaz
Přímý přenos na DAZN PPV

„Bylo tam hodně základních věcí, ve kterých jsem dělal chyby. Vracíme se k úplným základům, abych se pohnul vpřed. Spoustu věcí jsme přepracovali, což byl poměrně těžký proces. Připadá mi to, jako bych začínal boxovat úplně od začátku. Prohra byla něco, co rozhodně nebylo zábavné ani snadné. Ale myslím, že to pro mě bylo dobré z dlouhodobého hlediska a udělalo to ze mě silnějšího muže se silnějšími základy“. Komentoval prohru s Furym.

„Přinutilo mě to podívat se na všechno, včetně sebe, abych přehodnotil a potvrdil své přesvědčení o tom, co v tomto sportu dělám. Naučil jsem se hodně o sobě, o své duševní síle a o tom, co jsem schopen zvládnout. Nyní mám pocit, že jsem kvůli prohře v mnoha ohledech ještě vyspělejší“. Dodává Jake Paul.

Jake Paul vs Nate Diaz

Šestadvacetiletý boxer a Youtuber „The Problem Child“ Jake Paul (6-1-0, 4 KO) se po šesti výhrách v řadě proti MMA zápasníkům konečně postavil letos v únoru mezi šestnáct provazů proti regulérnímu boxerovi a byl z toho poměrně slušný a především vyrovnaný zápas.

O tři mladší neporažený britský boxer „TNT“ Tommy Fury (9-0-0, 4 KO) těžil převážně ze síly úderu na druhé straně Paul dominoval přední rukou. V průběhu duelu oběma boxerům strh panamský hlavní sudí Hector Afu bod za fauly.

V osmém kole dokázal Jake Paul vytasit nečekaně rychlou přední na bradu, Fury ztratil rovnováhu a šel do počítání. Duel nakonec došel až do bodového rozuzlení, kde se dva sudí přiklonili na stranu britského boxera 2x 76:73 a jeden na stranu Američana 75:74.

Jake Paul vs Tommy Fury

Již za 14 dní se Jake Paul vrací a jeho soupeřem bude v osmém profesionálním duelu kariéry MMA zápasník, který strávil v nejslavnější MMA organizaci světa UFC 15 let. Sedmatřicetiletý americký válečník Nate Diaz debutoval v UFC už v roce 2007 a zápasil v ní až do loňského roku, kdy dokázal porazit Tonyho Fergusona.

Nate Diaz vs Tony Ferguson

Následně začali mezi Diazem a UFC spory a Diaz oznámil, že je pro něj UFC uzavřenou kapitolou. Poté se začal navážet do Jake Paula a došlo dokonce k potyčce, která následně vyústila v boxerský zápas. Pro Diaze to bude debut v profesionálním boxu.