Odveta Smith vs Eubank 2. září!

Liam Smith a Chris Eubank 2 Liam Smith a Chris Eubank se definitivně utkají v odložené odvetě na začátku září. Dějištěm duelu bude opět Manchester. Vyhraje opět Smith nebo mu Eubank lednovou porážku vrátí?

2.9.2023 – Manchester Arena, Manchester, VB
Střední váha
Liam Smith 🇬🇧🆚🇬🇧 Chris Eubank 2
Přímý přenos na Sky Sports!

Britská jednička a světová dvojka „Beefy“ Liam SMITH (33-3-1, 20 KO) a britská dvojka a světová trojka Chris EUBANK (32-3-0, 23 KO) se utkají ve dvanáctikolové odvetě na galavečeru v Manchesteru!

Čtyřiatřicetiletý britský boxer „Beefy“ Liam Smith dokázal 21. ledna v ostře sledovaném souboji ve čtvrtém kole zatlačit krajana Chrise Eubanka do rohu kde mu nadělil několik tvrdých úderů zakončených brutálním zvedákem, kterým jej poslal k zemi.

Ringový Victor Loughlin nechal ještě duel s otřeseným Eubankem pokračovat, ale Smith dalšími údery poslal Eubanka opět k zemi a ukončil. Smlouva k prvním u duelu obsahovala klauzuli o odvetě, kterou Eubank nyní využije.

Liam Smith vs Chris Eubank 2

To se oficiálně stalo v polovině února a tým Chrise Eubanka potvrdil, že se odveta konat bude 3. června. Zápas se však musel odložit, protože se Smith během přípravy zranil. Nyní bylo oznámeno, že je britský boxer v plné kondici a duel je oficiálně plánován na začátek září.

Liam Smith a Chris Eubank 2