Jake Paul má na prosinec soupeře!

Jake Paul vs Andre August Americký Youtuber a boxer Jake Paul se v polovině prosince střetne na galavečeru v Orlandu s americkým boxerem Andre Augustem!

15.12.2023 – Caribe Royale Orlando, Orlando, USA
Křížová váha
Jake Paul 🇺🇸🆚🇺🇸 Andre August
Přímý přenos na DAZN!

Americká třicítka „The Problem Child“ Jake PAUL (7-1-0, 4 KO) a americká pětačtyřicítka Andre AUGUST (10-1-1, 5 KO) se utkají v desetikolové netitulové bitvě v hlavníkm zápase na galavečeru v americkém Orlandu!

Šestadvacetiletý boxer a Youtuber „The Problem Child“ Jake Paul (7-1-0, 4 KO) se po šesti výhrách v řadě proti MMA zápasníkům konečně postavil letos v únoru proti regulérnímu boxerovi a byl z toho poměrně slušný a především vyrovnaný zápas.

O tři mladší neporažený britský boxer „TNT“ Tommy Fury (10-0-0, 4 KO) těžil převážně ze síly úderu na druhé straně Paul dominoval přední rukou. V průběhu duelu oběma boxerům strh panamský hlavní sudí Hector Afu bod za fauly.

V osmém kole dokázal Jake Paul vytasit nečekaně rychlou přední na bradu, Fury ztratil rovnováhu a šel do počítání. Duel nakonec došel až do bodového rozuzlení, kde se dva sudí přiklonili na stranu britského boxera 2x 76:73 a jeden na stranu Američana 75:74.

Jake Paul stál naposledy v ringu na začátku srpna, kdy vyzval MMA zápasníka Nate Diaze. Zápas začal Paul hodně agresivně a chtěl Diaze za každou cenu knockoutovat a ten se v prvním kole nestačil ani pořádně rozkoukat. Od druhého kola se zápas trošku uklidnil a Paul v ringu dominoval. V pátém kole se mu podařilo Diaze dobře zasáhnout a bývalý zápasník UFC šel k zemi, nicméně zápas pokračoval v režii Paula, který nakonec vyhrál jasně na body.

Jake Paul vs Nate Diaz

15. prosince se Paul vrátí na domácím galavečeru v americkém Orlandu a jeho soupeřem bude pětatřicetiletý krajan Andre August. Rodák z Texasu se vrátil do ringu letos v srpnu po čtyřleté pauze a připsal si vítězství na body nad Brandonem Martinem. Jake Paul je obrovským favoritem zápasu a udělá všechno pro to, aby si připsal vítězství nad regulérním boxerem.

Jake Paul vs Andre August