O2 TV se chystá na duel Procházka vs Pereira!

Jiří ProcházkaTelevize O2 TV se chystá na MMA událost roku. Titulový souboj Jiřího Procházky doplní speciální živé studio Davida Sobiška. Studio i samotný přímý přenos nabídnou stanice Premier Sport 1 a Premier Sport 2!

11.11.2023 – Madison Square Garden, New York, USA
UFC 295
Polotěžká váha
Jiří Procházka 🇨🇿🆚🇧🇷 Alex Pereira
Přímý přenos na Premier Sport!

V neděli 12. listopadu se v newyorské Madison Square Garden utká v hlavním zápase turnaje UFC 295 nejlepší český MMA bojovník Jiří Procházka. V titulovém souboji mu bude soupeřem aktuální světová trojka Brazilec Alex Pereira. Speciální studio na stanicích Premier Sport 1 a Premier Sport 2 startuje v 03:30 hodin. Diváci se mohou těšit na moderátora O2 TV Sport Davida Sobiška, který v roli hostů přivítá profesionální bojovníky Michala Martínka a Ondřeje Rašku.

Nejslavnější MMA organizace světa UFC nabídne v neděli brzy ráno nejočekávanější zápas roku. V titulové bitvě se představí bojovník Jiří Procházka, jenž se do klece vrací po 17 měsících. Proti němu se postaví bývalý šampion a kickboxerská legenda Alex Pereira. Český bijec se pokusí o návrat na trůn šampiona polotěžké váhy, který získal 12. června 2022 po výhře nad Gloverem Teixeirou. Pak ale přišlo zranění a Jiří Procházka musel pás organizace UFC uvolnit. Za svou dosavadní kariéru dokázal jednatřicetiletý zápasník zvítězit ve 29 z 33 soubojů, hned 25 z nich skončilo KO.

„Jedná se o jednu z největších sportovních událostí v tomto roce, české MMA může mít opět držitele titulu v nejprestižnější světové organizaci UFC. Studio i samotný přímý přenos nabídnou stanice Premier Sport 1 a Premier Sport 2. Startujeme v neděli od 03:30 hodin, kdy začíná studio zkušeného moderátora Davida Sobiška a jeho hostů,“ uvedl Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport.

„Celým galavečerem provede komentátorské duo Michal Petrgál a André Reinders. Do studia přijal pozvání Michal Martínek, elitní MMA bojovník, který působí v největší evropské organizaci KSW. Doplní ho Ondřej Raška, profesionální zápasník v organizaci Oktagon, jenž má k Jiřímu Procházkovi velmi blízko. Oba spojuje domovský klub JETSAAM GYM v Brně. Pro diváky máme připraveny zajímavé postřehy a analýzy, studio bude pokračovat i po skončení hlavní karty UFC 295,“ prozradil moderátor O2 TV Sport David Sobišek.

Davida Sobiška

Stanici Premier Sport 2, na které poběží nedělní přímý přenos i živé studio, najdou diváci již v základním tarifu O2 TV Bronzová. Úplně každý si může pořídit sportovní tarif O2 TV Sport Plus, který vedle UFC nabízí také všechny zápasy z hokejové extraligy, zápasy Ligy mistrů UEFA nebo přímé přenosy z NFL – nejslavnější soutěže v americkém fotbale. Tento tarif lze získat za 299 Kč na 30 dní.

Televize O2 TV dlouhodobě přináší to nejzajímavější z bojových sportů. Vedle prestižní UFC vysílá také MMA organizace I Am Fighter, Yangames Fight Night, Fusion Fight League, Night Of Warriors, ONE Championship, BRAVE CF nebo HEXAGONE MMA.

Jiří Procházka vs Alex Pereira