Jack potvrdil duel s šampiónem Rozanskim!

Badou JackŠvédský boxer Badou Jack na konci září uvolnil světový titul v křížové váze aby se mohl přesunout do váhy Bridgerweight. Nyní potvrdil, že se střetne se světovým šampiónem Lukaszem Rozanskim!

Čtyřicetiletý švédský boxer „The Ripper“ Badou Jack (28-3-3, 17 KO) držel v minulosti světové tituly v super střední váze, polotěžké váze a křížové váze. Ten poslední získal letos v únoru na galavečeru v Saúdské Arábii, kde dokázal ve dvanáctém kole ukončit tehdejšího šampióna Ilunga Makabu.

Následně v září oznámil, že se přesouvá do váhy Bridgerweight, kde kraluje polský neporažený boxer Luksaz Rozanski (15-0-0, 14 KO). Polák získal titul letos v dubnu na domácím galavečeru, kde překvapivě už v prvním kole ukončil do té doby neporaženého chorvatského bijce Alena Babiče (11-1-0, 10 KO).

-„Trvalo dlouho, než jsme určili všechny podmínky tohoto boje. Jsem šampionem „v recesi“ křížové váhy, protože se posouvám nahoru a budu bojovat o mistrovský pás váhy Bridgerweight. Jsem nadšený, že se to stane. Mým dalším soupeřem bude Lukasz Rozanskii. Nemůžu ani pořádně vyslovit jeho jméno, ale bude to můj další soupeř. Chci se stát mistrem světa ve čtvrté váhové kategorii“. Oznamuje veterán žijící v Saúdské Arábii, kde by se měl duel také v prvním čtvrtletí příštího roku konat.

Lukasz Rozanski vs Alen Babič

30.12.2023 – Dom Športu, Bratislava, Slovensko
The Ring 9
Vstupenky na PatronBoxing
PPV na PlayLive
Viliam Tankó 🇸🇰🆚🇨🇿 Mike Juřík
Vasil Ducár 🇨🇿🆚🇮🇹🇨🇿 Alessandro Jandejsek
David Dvořáček 🇨🇿🆚🇨🇿
Norbert Růžička
Mário Zábojník 🇸🇰🆚🇨🇿 Milan Procházka
Jan Polák 🇨🇿🆚🇸🇰 Marián Mišalko
Marián Džupka 🇸🇰🆚🇦🇲 Anatoli Hunanyan
Majkel Wartalski 🇵🇱🆚🇨🇿 Matěj Hudák

Patron Boxing vstupenky