Wilder: Jsem mnohem lepší než Parker!

Deontay Wilder vs Joseph ParkerAmerický boxer Deontay Wilder se očividně nechce smířit s porážkou, kterou mu na sobotním galavečeru v Rijádu uštědřil Joseph Parker a stále si myslí, že je lepší!

Předzápasové predikce naznačovali, že osmatřicetiletý americký knockouter a bývalý světový šampión organizace WBC „The Bronze Bomber“ Deontay Wilder (43-3-1, 42 KO) je obrovským favoritem a Parker může spíše jen překvapit. Jenže zápas ukázal naprosto opačný příběh.

Jednatřicetiletý bývalý světový šampión WBO Joseph Parker (34-3-0, 23 KO) v zápase jasně dominoval, byl přesnější a nebezpečnější. Wilder stále hledal svůj knockoutový úder, ale Parker všechny náznaky odmítl a zaslouženě dokráčel pro jednoznačné vítězství na body 120:108, 118:111 a 118:110.

Nyní se k zápasu vyjádřil poražený Wilder, který je přesvědčen, že je lepším boxerem než Parker. „Chybělo mi načasování, protože jsem byl málo aktivní. Jsem ze zápasu hodně zklamaný, protože vím, že jsem mnohem lepší boxer než je Parker!“ Řekl v rozhovoru pro 78SportsTV Wilder.

Deontay Wilder vs Joseph Parker

A dodává „Několikrát jsem ho dobře trefil a omráčil, ale nepokračoval jsem dál. Nevím proč jsem váhal, když jsem mohl být lepší. Joshua se mnou také ve skutečnosti nechtěl bojovat. Viděl jsi, jak byl šťastný, když jsem prohrál? Nyní má důvod se mi vyhnout“. Otřel se i o Anthonyho Joshuu, který dokázal porazit Wallina, ale díky prohře Wildera se jejich vzájemný boj konat nebude.


30.12.2023 – Dom Športu, Bratislava, Slovensko
The Ring 9
Vstupenky na PatronBoxing
PPV na PlayLive
Viliam Tankó 🇸🇰🆚🇨🇿 Mike Juřík
Vasil Ducár 🇨🇿🆚🇮🇹🇨🇿 Alessandro Jandejsek
David Dvořáček 🇨🇿🆚🇨🇿
Norbert Růžička
Mário Zábojník 🇸🇰🆚🇨🇿 Milan Procházka
Jan Polák 🇨🇿🆚🇸🇰 Marián Mišalko
Marián Džupka 🇸🇰🆚🇦🇲 Anatoli Hunanyan
Majkel Wartalski 🇵🇱🆚🇨🇿 Matěj Hudák

Patron Boxing vstupenky