Hearn oznámil, že bude ukončovat smlouvy vybíravým boxerům!

Hearn - JoshuaŠéf promotérské stáje Matchroom Boxing Eddie Hearn oznámil, že v nadcházejících měsících ukončí smlouvy s boxery, kteří jsou v příliš vybíraví. Hearn argumentuje tím, že se bude snažit uskutečnit všechny souboje, na které fanoušci čekají!

„Je čas přestat budovat rekordy a strach z neúspěchu. Snažíme se boxery vychovávat k tomu, že porážka ve velkém boji po skvělém a ambiciózním výkonu nic nezkazí. Pokaždé máme plán pro případ vítězství, ale i neúspěchu. Nikoho neodepisujeme jen proto, že přijal výzvu a dal do toho všechno i když nakonec prohrál“, říká britský promotér.

„Ukončíme smlouvy s takovými boxery, kteří budou ohrnovat nos nad navrhovanými soupeři, požadujícími konkurenční boje. Fanoušci a televizní stanice se rozhodují, které zápasy chtějí sledovat a my je musíme doručit co nejrychleji a nepromeškat vhodnou chvíli k jejich uspořádání“. Pokračuje Hearn

„Na splnění tohoto závazku jsme schopni spolupracovat s kýmkoli, komu bude na boxu záležet. Chceme budovat pozici boxu a dát fanouškům emoce a ty nejlepší možné zápasy. Kdo takové zápasy nebude chtít podstupovat, tak u nás nebude“. Dodává šéf stáje Matchroom Boxing.

Eddie Hearn