Clash Of The Stars 6 – Závěrečná tiskovka!

Clash Of The Stars 6Již za týden nás čeká již šestý galavečer organizace Clash Of The Stars. Dnes k tomuto galavečeru proběhla závěrečná tisková konference! Video v článku!

28.10.2023 – O2 Universum, Praha, ČR
Clash Of The Stars 6: One night In Bangkok
Start v 18:30
Stream na ClashOfTheStarsTV

Jako vždy čeká diváky nabitá startovka plná zápasů tiktokerů a influencerů. Hlavním a zároveň titulovým zápasem bude souboj mezi Filipem Grznárem a Luktumou. Který z bojovníků se stane šampiónem polotěžké divize? Bude to už ostřílený a zkušený kulturista, nebo mladý a talentovaný tiktoker?

O hlavní předzápas se postarají bývalí kamarádi a dnes již nesmiřitelní rivalové Datel a Kotlár Security. Jejich velmi osobní a vyhrocený souboj proběhne podle pravidel MMA, avšak na holé pěsti! Půjde tak o zcela první souboj svého typu na naší scéně. Jako vždy má před velice očekávaný souboj kulturista Karlos Benda. Toho nyní čekají v kleci hned 3 soupeři, každý v jednom kole. Opět něco, co v Česku ani na Slovensku nemá obdoby. Bez rukavic, tedy na holé pěsti.

Proběhne rovněž vyostřená „odveta“ raperů Lboye a Icka, kteří své síly již jednou změřili na ulici a tentokrát se potkají v kleci Clash of the Stars dle pravidel thajského boxu. Dalším očekávaným zápasem je střet zkušených válečnic Michaely „Miss Problem“ Dostálové a Veroniky Zajícové podle pravidel Undergronudu. Do akce se vrací také oblíbený Max Green, kterému se postaví bojovník, který dokazuje, že i muži malého vzrůstu můžou mít velké koule, Dominik Radl alias Malej Zmijozel.

Mimo již známé tváře z předchozích galavečerů se můžete těšit i na nové bojovníky, kteří si chtějí probít cestu ke slávě a zlatým pohárům. V souboji těžkých vah se střetnou Patrik Žralok a Rendys. Vysokou sportovní úroveň nabídnou raper Riad a influencer Bergino. K rozuzlení velkého beefu dojde v souboji mezi Pomalu Snejksi a Sajmonosem Znovuzrození. Známý svým svérázným vystupování Peter „Kobra“ Kuťka změří síly s veteránem Clashe Huhuem. Tyto a další zajímavé zápasy uvidíte pouze na galavečeru Clash of the Stars 6!

Kromě vypjatých a často až osobních a vyhrocených zápasů se diváci mohou těšit na světovou světelnou a hudební show, která už nezpochybnitelně ke galavečerům Clash of the Stars patří!