Hearn je otevřen souboji Joshua vs Zhang!

Zhilei Zhang vs Anthony JoshuaBritský promotér Eddie Hearn prozradil, že by se mohl Anthony Joshua a Zhilei Zhang střetnout v prosinci. Samozřejmě bude záležet na tom, kdy se uskuteční duel s Wilderem!

Čtyřicetiletý prozatímní světový šampión organizace WBO „Big Bang“ Zhilei Zhang (26-1-1, 21 KO) se obhajobě pásu nad Joe Joycem vyjádřil, že by se rád střetl s Deontayem Wilderem nebo Anthonym Joshuou na domácí půdě v Číně. Nyní britský promotér Eddie Hearn prozradil, že je k jednání otevřený.

„Reálně si myslím, že pokud se zápas Joshua vs Wilder uskuteční až v únoru nebo březnu, musíme se rozhodnout, jestli budeme bojovat v prosinci. Bylo by to proti Zhilei Zhangovi? Jistě, nemám s tím žádný problém. Pokud by se měl v Číně odehrát velký boj, Joshua by neměl problém tento boj podstoupit“. Řekl Hearn.

Pokud by se opravdu domluvil zápas mezi Joshuou a Zhangem a čínský boxer by vyhrál, tak by bylo zajímavé sledovat, zdali pořadatelé budou chtít stále vidět zápas Joshua vs Wilder. Britský boxer boxoval naposledy na začátku srpna, když v sedmém kole knockoutoval Roberta Heleniuse.