Startovka galavečera Fury vs Ngannou!

Tyson Fury vs Francis NgannouGalavečer v Saúdské Arábii nabídne na konci října skvělou startovku. V ringu kromě hlavní dvojice uvidíme Makhmudova, Parkera nebo titulový duel Wardley vs Adeleye!

Pětatřicetiletý neporažený úřadující šampión těžké váhy organizace WBC „The Gypsy King“ Tyson Fury (33-0-1, 24 KO) se 28. října střetne v očekávaném duelu s bývalým šampiónem UFC a nyní zápasníkem organizace PFL „Predatorem“ Francisem Ngannou, pro kterého to bude debut v profesionálním boxu. Duel je vypsán na 10 kol a samozřejmě se nebudu boxovat o světový titul, protože Ngannou nefiguruje v žebříčku organizace.

Galavečer však nabídne více zajímavých duelů těžké váhy. Do ringu se vrací ruská jednička Arslanbek Makhmudov (17-0-0, 16 KO), který se střetne s chorvatskou dvojkou Agronem Smakičim (19-2-0, 17 KO). V ringu se také představí bývalý světový šampión těžké váhy Joseph Parker (32-3-0, 22 KO) a jeho soupeřem bude kanadská jednička Simon Kean (23-1-0, 22 KO).

O Evropský titul EBU v nejtěžší váhové divizi změří síly dva neporažení britští boxeři. Úřadující šampión David Adeleye (12-0-0, 11 KO), kterého vyzve krajan Fabio Wardley (16-0-0, 15 KO). Dalším oznámeným boxerem je osmnáctiletý Moses Itauma (5-0-0, 3 KO), který zatím nemá potvrzeného soupeře.

Tyson Fury vs Francis Ngannou

David Adeleye vs Fabio Wardley