Hearn: Fury je chamtivý a zapomíná na box!

Tyson Fury a Eddie HearnBritský promotér Eddie Hearn kritizuje Tysona Furyho za jeho chamtivost a za jeho nesplnitelné požadavky. Kdyby mu šlo o box, boxoval by za každou cenu, ale on chce jen peníze, říká Hearn!

„Anthony Joshua bojoval s Oleksandrem Usykem bez všech těch keců, jaké teď slyšíme od Furyho. Žádné výmluvy, žádné dlouhé vyjednávání. Joshua jasně řekl, že je to jeho povinný vyzyvatel a musí s ním bojovat. Moc dobře věděl jak moc je Usyk těžký soupeř, ale nevyhýbal se mu“. Říká Hearn.

„Joshua by bojoval s Usykem i kdyby nebyl žádný výtěžek z lístků a nedostal by žádnou odměnu. Tady jde také o box a o odkaz. Joshua chce bojovat s těmi nejlepšími ať to stojí co to stojí a nemá žádné výmluvy“. Pokračuje v kritice britský promotér.

Oleksandr Usyk vs Anthony Joshua 2

„Za mě je to z pozice Furyho jen čirá chamtivost, že se na zápase ještě nedohodli, protože pokud vám záleží na boxu a chcete být nesporným šampionem, vzali byste takhle důležitý zápas za 50-60 milionů a neočekávali byste 80, 100 nebo dokonce 125 milionů, které Fury požaduje“.

Tyson Fury vs Oleksandr Usyk

„Pokud je Oleksandr Usyk jen malá střední váha jak Fury říká, tak by to pro Furyho měla být snadná práce, rychle sjednocení titulů a celkově lehký výdělek. Ale on si je sakra moc vědom toho, jaké kvality má Usyk a proto tohle divadlo dělá“. Uzavřel třiačtyřicetiletý šéf stáje Matchroom Boxing Eddie Hearn. 

Tyson Fury vs Oleksandr Usyk