Grznár se nakonec střetne s Roubíčkem!

Filip Grznár vs Filip RoubíčekOrganizace Clash Of The Stars bude již tuto sobotu pořádat čtvrtý galavečer a v pražské O2 Universum bude jedna změna. „Pagy“ musel ze zápasu odstoupit a nahradí ho Filip Roubíček!“

11.3.2023 – O2 Universum, Praha, ČR
Clash of The Stars: Epizode IV
Start v 18:00
Vstupenky v prodeji na Ticketportal.cz
Vstupenky v prodeji také na Ticketmaster.cz
PPV na ClashofthestarsTV

Z předaleké galaxie k Vám přilétá první letošní galavečer Clash of The Stars: Episode IV „Freak Wars“. V hlavním zápase galavečera se proti sobě postaví dvě známé tváře sociálních sítí. Vítěz poslední série reality show Love Island Kryštof Novák, se střetne s držitelem nejsledovanějšího českého Instagramu s 1,4 mil sledujícími Tomášem Chlupem.

Clash of The Stars: Epizode IV

Dnes byla oznámena změna je v jednom z hlavních duelů galavečera. Martin Sedlák alias „Pagy“ musel zápas ze zdravotních důvodů zrušit a organizaci se povedlo pro Filipa Grznára na poslední chvíli domluvit více než zajímavou náhradu.

Tou náhradou je výborný český zápasník Filip Roubíček. Roubíček už měl zájem o Grznára od druhého galavečeru, takže když se dozvěděl o možnosti vzít tenhle zápas tak nepřemýšlel ani na sekundu a výzvu přijal.

Na galavečeru Clash of The Stars: Epizode IV již tuto sobotu uvidíme také Jaroslava Kotlára, Abé Charváta, Tomáše Kalubu, Kluka s kamením, Maxe Greena a mnoho dalších. Přímý přenos bude v rámci PPV na stránkách organizace.

Filip Grznár vs Filip Roubíček