Hearn: Budu respektovat rozhodnutí BBBofC!

Eddie Hearn a Conor BennBritský promotér oznámil, že pokud britská boxerská asociace odebere Conorovi Bennovi licenci, tak to bude respektovat a nebude oslovovat žádnou zahraniční asociaci!

„Uvidíme, co přinese dnešní den a jaké bude rozhodnutí britské asociace, ale rád bych ujasnil jednu věc. Nebudu v sobotu večer pořádat tento zápas se zahraniční komisí nebo alternativním řídícím orgánem. Budu plneě respektovat rozhodnutí naší asociace“. Vydal rychlé prohlášení Eddie Hearn.

V srpnu udělal mezinárodní antidopingová agentura VADA kontrolu u britského boxera Conora Benna a výsledek je znepokojující. v těle boxera byla odhalena zakázaná látka Clomifen, která v minulosti byla nalezena také MMA fighterů Jona Jonese a Brocka Lesnara.

Chris Eubank vs Conor Benn

Clomifen, také známý jako klomifen nebo jednoduše Clomid, se primárně používá k léčbě neplodnosti u žen. Funguje podobně jako estrogen v tom, že stimuluje produkci vajíček u žen, aby měly co největší šanci otěhotnět. Může však působit také jako zesilovač výkonu, když je podáván na denní bázi jako pilulka, tím může zvýšit testosteron u mužů. Zvýšená fyzická podpora z clomifenu, který může až zdvojnásobit hladinu testosteronu z něj dělá v atletice zakázanou látku.

Britská jednička střední váhy Chris Eubank a britská jednička velterové váhy Conor Benn by se měli utkat již tuto sobotu na galavečeru Londýně.