Bellew: Nechápu, jak může být zvažován Charr!

Tony BellewBývalý světový šampión křížové váhy Tony Bellew nemůže pochopit, jak může jeho krajan a úřadující šampión těžké váhy Tyson Fury vůbec zvažovat souboj s Manuelem Charrem!

„Vůbec mě nepřekvapilo, že na souboj mezi Joshuou a Furym nedojde. Kdo ví, jak probíhají jednání na takhle velké duely, musí chápat, že za čtrnáct dní se to domluvit prostě nedá. Titulové zápasy takových rozměrů se opravdu domlouvají poměrně dlouho, řeší se každý detail a především se nevyjednávají na sociálních sítích“. Řekl Tony Bellew.

„Zároveň nechápu, jak mohl Tyson Fury a jeho tým oslovit například Manuela Charra. Vždyť ten chlap není ani mezi první dvacítkou sakra. Co by ten boj dal Furymu nebo fanouškům? Vůbec nic, spíš je to velmi směšný a myslím, že by WBC ani takový souboj neuznala“. Pokračuje v kritice bývalý světový šampión.

Tyson Fury

Světový šampión by měl boxovat s těmi nejlepšími. Měkli by mít ve svém životopisu napsané světové šampióny, bývalé světové šampióny a olympijské vítěze nebo medailisty. Doufám, že si Fury najde adekvátního soupeře, který pro něj bude opravdovou výzvou“. Zakončil svůj pohled britský boxer.

Manuel Charr