Haney: Věřím, že jsem nejlepší na světě!

Devin Haney vs George Kambosos 2Nesporný šampión lehké váhy Devin Haney v sobotu obájil všechny světové tituly v lehké váze a je tak dále králem lehké váhy. Sestřih zápasu v článku!

„Můj táta chtěl aby dával více úderů než v prvním duelu, ale myslím, že duel mi vyhrála pravá ruka. V prvním jsem Kambosose poznal a teď v odvetě sem přesně znal jeho načasování a mohl sem tak lépe eliminovat jeho útoky. Vždy když jsem ubránil jeho útok, tak mu má pravačka ukázala, kdo vede tento boj“. Řekl Haney.

„Urči bych měl být nejlepší ze všech. Po prvním zápase všichni říkali, že mám jen úder, ale v sobotu jsem ukázal, že mám plný arzenál zbraní a jsem všestranný. Do Austrálie jsem přijel dvakrát a dvakrát jsem toho chlapa porazil u něj doma. Rozhodně si zasloužím být nejlepší napříč vahami“. Pokračuje americký boxer.

„Smekám klobouk před Kambososem a všemi australskými fanoušky, kteří přišli. Děkuji Vám za to, jak jste byli pohostinný a jakou jste udělali v hale atmosféru. Věřím, že jsem nejlepší bojovník na světě. Kdo bude další? Čekám, přiveďte ho“! Uzavřel hladově Devin Haney

Devin Haney vs George Kambosos 2

Třiadvacetiletý úřadující světový šampión „The Dream“ Devin Haney (29-0-0, 15 KO) a devětadvacetiletý bývalý světový šampión „Ferocious“ George Kambosos (20-2-0, 10 KO) se poprvé utkali letos v červnu a byla z toho jednoznačná záležitost. Mladý Američan jasně dominoval a získal všechny čtyři prestižní tituly.

Devin Haney 

George Kambosos se nechtěl s porážkou smířit a tak se v sobotu konala odveta a opět to bylo na Australanově domácí půdě. Od prvního zápasu se však nic nezměnilo a duel měl naprosto totožný průběh. Kambosos mohl dělat co chtěl, ale na skvělého Haneye prostě neměl a ten tak svou první výhru potvrdil a všechny tituly obhájil. Utká se nyní s Vasylem Lomachenkem, pokud porazí 29. října Lopeze?