Baumgardner chce sjednocující bitvu!

Alycia BaumgardnerŠampiónka organizaci WBO, WBC, IBF a IBO Alycia Baumgardner nehodlá dát Mikaele Mayer po sporném vítězství šanci na odvetu a chce se zaměřit na poslední šampiónku Hyun Mi Choi, která drží pás WBA!

„Ne, ta holka nedostane žádnou šanci, nebude žádná odveta. Já chci jen Choi a sjednotit všechny pásy v divizi. A všichni pochybovači mého vítězství poslouchejte a přijměte to, já jsem vyhrála, já sjednotila pásy a to je realita. Byla jsem lepší, tvrdší a přesnější a proto jsem vyhrála“. Říká jasně americká boxerka.

„Chci jen poděkovat Panu Ježíši Kristu za to, že mi požehnal a já jsem mohla v sobotu večer vyhrát. Říkala jsem, že vyhraju a to co jsem slíbila jsem také ukázala v ringu. Teď vyzvu Choi a budu úplně nejlepší a já věřím že to dokážu“. Pokračovala odhodlaně šampiónka čtyř organizaci.

Alycia Baumgardner vs Mikaela Mayer

Jediný titul do sbírky ji chybí pás WBA, který má v držení neporažená korejská válečnice Hyun Mi Choi (19-0-1, 5 KO). Ta drží světový titul už od 214, kdy přešla jako šampiónka pérové váhy o divizi výše. Choi bude pás obhajovat již za dva dny podeváté a do cesty se ji postaví na domácím galavečeru v Koreji kanadská boxerka Vanessa Bradford (6-3-2, 0 KO).

	Hannah Terlep	vs Vanessa Bradford