Golovkin: Slabost Canela je v jeho aroganci!

Gennady GolovkinTrilogie mezi Saulem Alvarezem a Gennady Golovkinem se nezadržitelně blíží. Golovkin připomíná Canelovu aroganci, ale i „zapomenutý“ doping!

17.9.2022 – T-Mobile Arena, Las Vegas, USA
Super střední váha 
Saul Alvarez 🇲🇽🆚🇰🇿 Gennady Golovkin 3
Přímý přenos na DAZN!

Mexická a světová jednička super střední váhy „Canelo“ Saul ALVAREZ (57-2-2, 39 KO) a kazašská a světová jednička střední váhy „GGG“ Gennady GOLOVKIN (42-1-1, 37 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světové tituly WBA super, WBO, WBC a IBF!

„Canelova největší slabina je bezesporu arogance a ta se v ringu trestá a už to několikrát zažil. Jeho dopingový nález byl podle mého zameten pod koberec a to mu ještě dodalo na aroganci. Nemělo by se na to zapomínat, že nebyl vždy čistý“. Připomíná Golovkin pozitivní dopingový nález z roku 2018, kdy byly Canelovi na 6 měsíců pozastavena činnost. Následně byl shledán nevinným, že šlo o kontaminované hovězí maso.

A dodává „Mohli jsme vidět, co s Canelem udělal Bivol. Jasně vyhrál a Canelo neměl šanci na úspěch a přesto po zápase říkal, že prohrál čtyři, maximálně pět kol. To jen dokazuje, že nedokáže reálně vyhodnotit svůj výkon a zápas jako takový. Na druhou stranu je příjemné vědět, že mu rozhodčí konečně přestali být tak loajální a dá se porazit na body“ Uzavřel Golovkin před sobotním duelem.

Gennady Golovkin

Jednatřicetiletý Saul Alvarez a čtyřicetiletý Gennady Golovkin se poprvé utkali v roce 2017, kdy se střetli v souboji o pásy WBA super, WBC, IBF a IBO ve střední váze. Tehdy zápas skončil spornou remízou. Rozhodčí viděli duel 118:110 pro Alvareze, 115:113 pro Golovkina a jeden rozhodčí duel viděl jako remízový 114:114.

Odveta se konala přesně rok poté a opět na galavečeru v Las Vegas. Zápas byl i tentokrát, ale dva rozhodčí se přiklonili na stranu mexického boxera 115:113 a jeden rozhodčí duel viděl jako remízový 114:114.

Canelo vs GGG 3