Další zvrat! Fury vs Joshua 3. prosince?

Anthony Joshua vs Tyson FuryFirma 258MGT, která manažersky zastupuje bývalého světového šampióna těžké váhy Anthony Joshuu před několika hodinami informovala, že přijala všechny podmínky Tysona Furyho k boji!

„Všichni jsme se společně domluvili, že prozatím jednání zastavíme. Přijde nám nevhodné domlouvat takový duel v období smutku, po smrti královny Alžběty II. Takže v rozhovorech budeme za určitý čas pokračovat a myslím, že se na zápas domluvíme“. Řekl před dvěma dny Frank Warren.

Nicméně další rozhovory možná nejsou ani potřeba. Firma 258MGT zastupující manažersky Anthony Joshuu dnes na sociální síti Twitter oznámila, že přijala všechny podmínky, který si určil tým Tysona Furyho a další jednání tak ani nejsou potřeba.

„258MGT a Matchroom Boxing můžeme jménem Anthonyho Joshuy potvrdit, že jsme přijali všechny podmínky, které nám Furyho tým pro zápas na 3. prosince stanovil minulý pátek. Kvůli královnině smrti bylo dohodnuto, že zastavíme veškerou komunikaci, proto jsme všechny podmínky přijali. Nyní čekáme na odpověď“. Napsala na Twitter společnost 258MGT.

Anthony Joshua vs Tyson Fury

Pokud Tyson Fury a jeho kladně odpoví, tak se zápas bude konat 3. prosince na 80ti tisícovém stadiónu v Cardiffu. Fury a Joshua by se tak utkali o světový titul organizace WBC a jednalo by se bezesporu o jednu z největších boxerských událostí na britských ostrovech.

Anthony Joshua vs Tyson Fury