KSW 75: Michal Martínek zpět v akci!

Michal MartínekČeský bijec a bývalý šampión těžké váhy organizace Oktagon Michal „Blackbeard“ Martínek má před sebou druhý zápas v polské organizaci. Uvidíme jej 14. října na galavečeru KSW 75!

Dvaatřicetiletý „Blackbeard“ Michal Martínek v minulosti držel titul největší české organizace Oktagon, když v roce 2018 ukončil ve třetím kole Daniela Dittricha. Pás o rok později obhájil, když v ostře sledované bitvě dokázal už v prvním kole vyřadit bývalého zápasníka UFC Viktora Peštu.

Následně podepsal smlouvu s ruskou organizací ACA, kde odzápasil celkem tři duely z nichž dva prohrál před limitem. Letos v červnu však otevřel novou kapitolu MMA kariéry v organizaci KSW, kde debutoval na galavečeru KSW 71 s polským fighterem Filipem Stawowym.

Michal Martínek

Martínek v zápase jasně dominoval a domácího bijce nepouštěl do žádných větších akcí. Pětadvacetiletý polský „Tank“ Filip Stawowy tak nedostál pověsti svých knockoutových úderů a naopak to byl on, kdo byl po zápasy z tvrdých úderů Martínka k nepoznání.

KSW 75

Nyní čeká Martínka v KSW zápas číslo dva na galavečeru s pořadovým číslem 75, který se bude konat v polském okresním městě Nový Sadec. Soupeř by měl být odhalen v nejbližších dnech. Hlavním zápasem večera bude titulový souboj v polotěžké váze mezi úřadujícím šampiónem Ibragimem Chuzhigaevem a vyzývatelem Ivanem Erslanem!

KSW 75