Glowacki: zápas s Riakporhem ukáže, kde jsem!

Krzysztof GlowackiBývalý světový šampión křížové váhy Krzysztof Glowacki se již příští sobotu vrací do ringu a střetne se s britským knockouterem Richardem Riakporhem!

21.1.2023 – Manchester Arena, Manchester, VB
Křížová váha
Krzysztof Glowacki 🇵🇱🆚🇬🇧 Richard Riakporhe
Přímý přenos na Sky Sports!

Polská jednička a světová osmička „Glowka“ Krzysztof GLOWACKI (32-3-0, 20 KO) a neporažená britská trojka a světová třináctka se utkají ve dvanáctikolové bitvě na galavečeru v Manchesteru!

Krzysztof Glowacki vs Richard Riakporhe

„Spadl mi velmi velký kámen ze srdce když vyšel tento zápas, Je mi třicet šest let a tohle je zápas, který hodně napoví. Stárnu, omládnout už nemůžu a jediné co můžu je tvrdě trénovat. Musím bojovat, pohání mě to a je to věc, která mě naplňuje v životě. Pomalu se ztrácela motivace, ale když se dohodl tento zápas, vše se opět vrátilo“. Říká bývalý světový šampión.

A dodává „Tohle může být klidně můj poslední tanec. Tento boj odpoví na mnoho otázek, včetně té nejdůležitější – Kde teď jsem a jestli na to ještě mám. Doufám, že mě čeká ještě spousta zajímavých duelů a boj o světový titul. Nicméně nejdřív musím porazit Riakporheho.

Krzysztof Glowacki vs Richard Riakporhe

Šestatřicetiletý polský boxer „Glowka“ Krzysztof Glowacki se do ringu vrátí příští sobotu na galavečeru v Anglii. Jeho soupeřem bude domácí neporažený třiatřicetiletý bijec Richard Riakporhe (15-0-0, 11 KO).

Polský boxer naposledy boxoval loni v dubnu, kdy se na domácím galavečeru střetl s Franciscem Ruizem (17-4-0, 6 KO). Duel měl naprosto jednostranný průběh a Glowacki vyprovodil mexického boxera ve čtyřech kolech. Nyní chce udělat další krok k tomu, aby se mohl vrátit k titulovým bitvám, ale proti bude dvaatřicetiletý britský knockouter Richard Riakporhe, který loni zničil Deiona Jumaha a Fabia Turchiho.

Chris Eubank vs Liam Smith