Galerie: Veselý vs Snejks!

Tadeáš Veselý vs SnejksNa galavečeru Clash of the Stars 3 se střetli ve vyhroceném duelu Tadeáš Veselý a Pavel Měsíček „Snejks – Pomalu Snejksi“. Snejks ve druhém kole vzdal, ale ukázal velkou odvahu!

Zápas začal aktivněji o 30 kilogramů těžší Tadeáš Veselý a poslal hned v úvodu duelu Snejkse k zemi. Ten se rychle otřepal a v boji pokračoval dál. Veselý spoléhal na tvrdost a váhovou převahu a na druhé straně Snejks na hbitost a rychlost.

Tadeáš Veselý vs Snejks

Váha se se začala u Vesého projevovat již ke konci kola, kdy na to byl jednoznačně fyzicky hůř a docházela mu šťáva. Snejks tak začal přebírat otěže a Veselý začal mít problémy. Ve druhém kole dokázal Snejks s Veselým silně otřást, ale ten mu vrátil stejnou mírou a problémy měl i Snejks.

Tadeáš Veselý vs Snejks

Vypadalo to, že Snejks nakonec bude v zápase dominovat, protože Veselý byl na pokraji vyčerpání, ale dalšími tvrdými údery donutil Snejkse zápas vzdát. Tento zápas překvapil na kartě Clas of the Stars: Room 3 nejvíc, protože neměl příliš bojového očekávání, ale Snejks ukázal velké odhodlání.

Tadeáš Veselý vs Snejks