Galerie: Grznár vs Bejr!

Filip Grznár vs Aleš BejrClash of the Stars: Room 3 uzavřel očekávaný duel mezi Filipem Grznárem a Alešem Bejrem, který vyhrál Filip Grznár už v prvním kole. Nyní se můžeme podívat na galerii ze zápasu a video sestřih!

V hlavním zápase se v pražské hale Královka na galavečeru Clash of the Stars: Room 3 proti sobě postavili věční rivalové a doslova nepřátele Filip Grznár a „Psychopat“ Aleš Bejr. Filip je stálicí v řadách Clash of the Stars a po svém vyhraném zápase na Clash of the Stars: Round 2 si užíval vítězný rozhovor v kleci.

Filip Grznár vs Aleš Bejr

Oslavy vítězství mu však přerušil Psychopat Bejr, který vtrhl do klece a Filipa napadl před zraky bouřící arény. Zúčtování jejich vzájemné nenávisti tak bylo hlavním zápasem galavečera Clash of the Stars 3.

Filip Grznár vs Aleš Bejr

Aleš „Psychopat“ Bejr a Filip Grznár se porvali už v předzápasovém studiu Clash of the Stars, kde měli původně vést diskuzi a odpovídat na dotazy. Takže do zápasu šli všichni s velkým očekáváním a duel byl plný agresivity.

Filip Grznár vs Aleš Bejr

Nejprve se oba bijci do sebe pustili a problém odtrhnout Bejra měl i sám rozhodčí, který na něj dokonce skočil a Bejr si poranil nohu. Nicméně v zápase pokračoval a byly jsme svědky několika tvrdých výměn. Ta poslední skončila s gongem, kdy se Bejr už nedokázal postavil a rozhodčí zápas ukončil.

Filip Grznár vs Aleš Bejr

Po zápase oba zakopali pomyslnou válečnou sekeru Bejr měl zájem o odvetu. Grznár odvětil, že odvety nedělá, ale pokud by šlo o zápas podle pravidel MMA, tak by to ještě promyslel.

Filip Grznár vs Aleš Bejr