Fury vybodoval Paula a má titul!

Tommy Fury vs Jake PaulOčekávaná bitva křížové váhy je za námi. Jake Paul sice dokázal poslat Tommyho Furyho do počítání, ale na výhru to nestačilo. Dočkáme se odvety?

26.2.2023 – Diriyah Arena, Diriyah, Saúdská Arábie
Křížová váha
Tommy Fury 🇬🇧🆚🇺🇸 Jake Paul
Omar Mintun Sr 76:73
Daniel Van de Wiele 76:73
Mike Ross 74:75

Šestadvacetiletý Youtuber a boxer „The Problem Child“ Jake Paul (6-1-0, 4 KO) se po šesti výhrách v řadě proti MMA zápasníkům konečně postavil mezi šestnáct provazů proti regulérnímu boxerovi a byl z toho poměrně slušný a především vyrovnaný zápas.

O tři mladší neporažený britský boxer „TBT“ Tommy Fury (9-0-0, 4 KO) těžil převážně ze síly úderu na druhé straně Paul dominoval přední rukou. V průběhu duelu oběma boxerům strh panamský hlavní sudí Hector Afu bod za fauly.

Tommy Fury vs Jake Paul

V osmém kole dokázal Jake Paul vytasit nečekaně rychlou přední na bradu, Fury ztratil rovnováhu a šel do počítání. Duel nakonec došel až do bodového rozuzlení, kde se dva sudí přiklonili na stranu britského boxera a jeden na stranu Američana.

Tommy Fury vs Jake Paul

Tommy Fury díky vítězství nad Paulem získal z rukou prezidenta organizace WBC speciální pás „Diriyah“. Oba aktéři se po zápase vyjádřili k případné odvetě a oba se ji nebrání. Nicméně po si oba borci podali ruce a vyjádřili vzájemný respekt.