Fury vs Ngannou – 700 tisíc PPV!

Tyson Fury vs Francis NgannouNa zápas v Rijádu mezi úřadujícím šampiónem těžké váhy Tysonem Furym a bývalým MMA šampiónem organizace UFC Francisem Ngannou se prodalo téměř 700 tisíc PPV!

Hlavním duelem galavečera v Saúdské Arábiina na konci října byl duel mezi neporaženým úřadujícím šampiónem těžké váhy organizace WBC Tysonem Furym (34-0-1, 24 KO) a bývalým králem těžké váhy organizace UFC Francisem Ngannou (0-1-0). Očekávala se jasná převaha Furyho, ale zápas měl úplně odlišný průběh. Už ve třetím kole poslal Ngannou tvrdým úderem nad ucho Furyho do počítání a ten měl nemalé problémy.

Zápas byl hodně vyrovnaný a Fury měl problém se ke Kameruncovi dostat, ten všechny kombinace šampióna ustál a naopak jeho tvrdé údery s Furym cloumali. Zápas nakonec došel až do bodového rozuzlení, ve kterém dva ze tří rozhodčí rozhodli o velmi těsném vítězství britského boxera. Výkon Furyho byl jeden z nejslabších za poslední roky.

Nyní byly zveřejněny čísla prodaných PPV, kterých se prodalo téměř 700 tisíc. Nejvyšší prodeje PPV byly zaznamenány ve Velké Británii – 400 tisíc, kde galavečer vysílala televize TNT Sports. Dalších 200 tisíc PPV prodala streamovací platforma DAZN, která večer vysílala globálně. V USA se prodalo jen 65 tisíc PPV, nicméně je nutno podotknout, že v Americe byla také nejvyšší cena a to 90 amerických dolarů.

Tyson Fury vs Francis Ngannou