Fury vs Joshua: Oznámení v říjnu?!

Tyson Fury vs Anthony JoshuaŠéf promotérské skupiny Matchroom Boxing Eddie Hearn prozradil, v jaké fázi jsou jednání, kdy by mohlo dojít k oznámení duelu a naopak v jakém případě by z duelu sešlo!

„Všichni v Matchroom Boxing a Queensberry promotions pracujeme každý den na vytvoření zápasu Fury vs Joshua. Nevím a úplně nechápu proč nám Fury na Instagramu vyhrožuje a dává nějaká ultimáta, do kdy má být smlouva podepsána. Na druhou to je svobodný člověk a může si říkat kdejaké hlouposti“. Říká Hearn.

„Před necelým týdnem jsme dostali smlouvu, jejíž forma byla hrozná, ladíme to, ale stále to není ještě dokonalé. Nemůžeme podepsat něco, co ani nezajistí naše reklamní práva související s duelem.  Podmínky boje jsou dané, což je jasné tam jsem na všem domluveni, ale smlouva musí vypadat správně a mít správnou podobu. Řešíme to každý den a podnikáme další kroky“ Pokračuje promotér.

Eddie Hearn

Především nechápe, proč Fury pospíchá na podepsání smlouvy. „K oficiálnímu vyhlášení souboje může dojít nejdříve v říjnu, takže není kam spěchat. Vstupenky budou vyprodány zcela jistě do 24 hodin a lidé si PPV koupí i v případě, že se o boji dozvěděli třeba jen týden před bojem“.

Zároveň je tu i varianta, čeho se Eddie Hearn bojí. „Mám pocit, že nakonec jeho tým řekne, že jednání trvají příliš dlouho a rozhodnou se bojovat s Charrem. Ten o sobě až překvapivě hodně dává v posledních dnech vědět a mám z toho divný pocit“. Uzavřel Eddie Hearn.

Tyson Fury

Podmínky boje, na kterých se obě strany jsou, že se duel uskuteční v sobotu 3. prosince na fotbalovém stadiónu v Cardiffu. ve hře bude samozřejmě světový titul organizace WBC, který má v držení Tyson Fury a peníze budou rozděleny 60:40 ve prospěch úřadujícího šampióna.

Anthony Joshua