Fury věří Parkerovi!

Tyson Fury a Joseph ParkerŠampión těžké váhy Tyson Fury je přesvědčen, že jeho kamarád a sparingpartner Jospeh Parker dokáže v pátek porazit prozatímního šampióna Zhilei Zhanga!

8.3.2024 – Rijád, Saúdská Arábie
Těžká váha
Zhilei Zhang 🇨🇳🆚🇳🇿 Joseph Parker

Přímý přenos na DAZN

Čínská jednička a světová sedmička „Big Bang“ Zhilei ZHANG (26-1-1, 21 KO) a novozélandská jednička a světová trojka „Lupesoliai La’auliolemalietoa“ Joseph PARKER (34-3-0, 23 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o prozatímní světový titul organizace WBO!

„Joe může tento boj vyhrát a já na něj sázím. Nemůže si dovolit Zhanga jakýmkoliv způsobem podcenit a nemůže si s ním jen tak vyměnit údery. Zhilei má neskutečně rychlé ruce, ale zároveň pomalé nohy. Joe má skvělou práci nohou, je rychlý a dobře trénovaný. Proto věřím, že pokud Joe bude boxovat svůj box, tak vyhraje a získá pás WBO“ Řekl Fury

Dvaatřicetiletý bývalý světový šampión z Nového Zélandu Joseph Parker držel světový titul WBO od roku 2016 až do roku 2018, kdy podlehl na body Joshuovi. Naposledy boxoval na galavečeru v Rijádu, kde jasně přejel na body Deontaye Wildera a usadil se na 3. místě světového žebříčku.

Anthony Joshua vs Francis Ngannou