Fury: Dokázal bych obhájit pás dvakrát v jeden večer!

Tyson FuryÚřadující šampión těžké váhy Tyson Fury dál nepřestává překvapovat svými posledními výroky. Nyní řekl, že by dokázal porazit dva soupeře v jeden večer, ale neřekl jaké!

Čtyřiatřicetiletý neporažený světový šampión organizace WBC „The Gypsy King“ Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) v posledních týdnech zaplavuje sociální sítě zvláštními výroky a tím posledním je, že by dokázal obhájit světový titul klidně dvakrát během jednoho galavečera.

To, že ze zápasu s Anthony Joshuou pravděpodobně sejde a šance, že by se utkali podle prvních předpokladů 3. prosince v Cardiffu jsou mizivé. Nicméně za to může sám šampión, který nejdříve zápas vyvolal, pak začal dávat ultimáta a nakonec všechny zaskočil s případným zápasem s Manuelem Charrem.

Tyson Fury

Nyní prohlašuje, že zvládne i dvě obhajoby za jeden večer. „Dokázal bych obhájit pás dvakrát v jeden večer. To ještě nikdo přede mnou nezvládl a já bych mohl být první. Jsem jako pes, který skočí po své kořisti a roztrhá ji“. Šokoval Fury.

No kdybychom pominuli fakt, že to není ani možné, aby pás obhajoval dvakrát v jeden večer, tak pokud by měli být soupeři na úrovni Manuela Charra, tak by to pravděpodobně i zvládl. Nicméně je škoda, že souboj s Joshuou nebude a Fury jen vyprovokoval falešné naděje.

Tyson Fury vs Deontay Wilder