Fury: Chlap s náušnicí mě nemůže porazit!

Tyson Fury vs Oleksandr UsykBritský boxer a neporažený úřadující šampión těžké váhy organizace WBC Tyson Fury si na únorový sjednocující zápas hodně věří a pokazuje na to, že s Usykem prohrát nemůže!

17.2.2024 – Rijád, Saúdská Arábie
Těžká váha
Tyson Fury 🇬🇧🆚🇺🇦 Oleksandr Usyk
Souboj o tituly WBA, WBC, WBO, IBF a IBO
Vstupenky v prodeji na WEBOOK

Neporažená britská dvojka a světová čtyřka „The Gypsy King“ Tyson FURY (34-0-1, 24 KO) a neporažená ukrajinská a světová jednička Oleksandr USYK (21-0-0, 14 KO) se utkají ve dvanáctikolové sjednocující bitvě o pět světových titulů!

Vlastně jsem nikdy předtím neuvažoval o souboji s Oleksandrem Usykem, ale porazil Joshuu, pak to udělal znovu v odvetném zápase a tak jsme skončili tam, kde jsme teď. On je Oleksandr, ale já jsem Velký“. Používá slovní hříčku Fury

„Ani jsem nedělal nijak zvlášť dlouhý tábor nebo se speciálně připravoval. No, kolik musím trénovat na tento boj? Maximálně tři týdny do zápasu a týden odpočinku. Chlap, který nosí na uchu náušnici, mě prostě nepřekoná a nemůže porazit“. Dodává Fury a poukazuje na náušnici, kterou Usyk nosí.

17. února se bude v saúdskoarabském Rijádu konat sjednocující duel v těžké váze, který bude obrovskou událostí pro celý boxerský svět. Posledním uznávaným nesporným šampionem v nejtěžší váhové divizi byl před dlouhými 23 lety legendární britský boxer a olympijský vítěz „The Lion“ Lennox Lewis (41-2-1, 32).

Tyson Fury vs Oleksandr Usyk