Caroline Dubois bude obhajovat titul IBO!

Caroline DuboisNeporažená světová šampiónka lehké váhy Caroline Dubois bude již tuto sobotu na galavečeru Azeez vs Buatsi v Londýně obhajovat pás IBO. Její soupeřkou bude Miranda Reyes!

3.2.2024 – Wembley Arena, Londýn, VB
Lehká váha
Caroline Dubois 🇬🇧🆚🇺🇸 Miranda Reyes
Přímý přenos na Sky Sports

Neporažená britská a světová jednička „Sweet“ Caroline DUBOIS (8-0-0, 5 KO) a americká jednička a světová šestka „La Alacrana“ Miranda REYES (7-1-1, 3 KO) se utkají v desetikolové bitvě o světový titul menší organizace IBO!

Třiadvacetiletá rodačka z Londýna Caroline Dubois získala světový titul IBO teprve loni v září, když dokázala na domácím galavečeru jasně přeboxovat na body 99:88, 98:89 a 97:90 mexickou boxerku Magali Rodriguez (23-7-4, 10 KO).

Nyní má před sebou první obhajobu a již tuto sobotu se ji do cesty postaví dvaadvacetiletá americká vyzývatelka Miranda Reyes. Američanka v loňském roce odboxovala pouze jediný duel, když na galavečeru v Houstonu Yazminu Rivas (40-12-1, 11 KO) z Mexika.

Sestra bývalého šampióna Daniela Duboise je velkou favoritkou a předpokládá se, že by neměle zaváhat a Američanku jasně porazit. Hlavním duelem ve Wembley bude souboj britské tituly BBBofC a Commonwealth v polotěžké váze Joshua Buatsi vs Dan Azeez.

Joshua Buatsi vs Dan Azeez