Fury by se mohl vrátit v červenci!

Tyson FuryÚřadující šampión organizace WBC Tyson Fury by se měl podle posledních zpráv vrátit mezi šestnáct provazů 22. července na galavečeru ve Wembley!

Čtyřiatřicetiletý „The Gypsy King“ Tyson Fury (33-0-1, 24 KO) se s největší pravděpodobností představí v sobotu 22. července v londýnském Wembley.  Mezi potenciálními soupeři je několik soupeřů, v minulých dnech se spekulovalo, že by to mohl být Joe Joyce, ale ten po sobotní porážce se Zhangem mimo hru.

Šampiónův promotér Bob Arum prozradil, že jedním z potencionálních soupeřů by mohl být „Destroyer“ Andy Ruiz (35-2-0, 22 KO). Ten  by se však měl utkat v rámci finálové eliminace WBC s bývalým šampiónem Deontayem Wilderem (43-2-1, 42 KO).

Tyson Fury získal světový titul WBC v únoru 2020, když v odvetě ukončil v 7. kole Wildera. O rok později se opět s Wilderem utkali a tentokrát jej Fury knockoutoval v 11. kole. V loňském roce pás dvakrát obhájil, když nejprve v dubnu vyprovodil v šesti kolech Dilliana Whyta a naposledy v prosinci v 10. kolo Derecka Chisoru.

Andy Ruiz