Zhang: Chci bojovat s Furym v Pekingu!

Zhilei ZhangNový prozatímní světový šampión organizace WBO Zhilei Zhang se sice bude muset v odvetě utkat opět s Joe Joycem, ale jeho cíl je souboj s Tysonem Furym!

„Teď chci bojovat proti Furymu ve své domovině v Číně. Lidé zpochybňovali moji kondici, ale měl jsem skvělý tréninkový kemp a byl jsem velmi dobře připraven. Moji trenéři se mnou odvedli skvělou práci a během příprav vše proběhlo bez jakéhokoliv problému“. Říká přemožitel Joe Joyceho.

„Joyce mě chtěl zatáhnout do hluboké vody a tam mě potopit, ale já jsem byl připraven na dvanáct kol ve vysokém tempu. Pokud bude chtít Joyce, odvetu mu samozřejmě dám. Jestli to bude v Británii, New Yorku nebo Pekingu na tom nezáleží“. Pokračuje Zhang.

„Po souboji s Filipem Hrgovičem už nechci nechávat věci v rukou rozhodčích. Chci sám vytvářet realitu, a proto chci vyhrávat na knockouty. Je mi 40, ale zůstávám disciplinovaný. Pro tento zápas jsem pracoval velmi tvrdě, další zastávka bude na mistrovství světa v těžké váze. Tohle je jen začátek, vyhraju šampionát. Fury nemá silnou čelist a já ho srazím“. Slibuje prozatímní šampión.

Tyson Fury