Terry Lane: V úvahu připadá Usyk, Fury a odveta s Joycem!

Zhilei ZhangJeden z manažerů čínského boxera a nového prozatímního šampióna WBO prozradil, že vše budou směřovat na duel s Furym nebo Usykem. Samozřejmě ve hře je odveta s Joycem, která je smluvně vázaná!

„V sobotu se stalo přesně to, co jsme očekávali. Věřím, že Zhilei je nejlepší těžká váha na světě. Každý kdo sleduje box a rozumí mu, tak mi musí dát za pravdu. Existuje snad nějaká těžká váha, která má za posledních 12 měsících lepší výsledky?“ Ptá se Terry Lane

„Zhilei dokázal po skvělém výkonu loni porazil Hrgoviče, ale rozhodčí mu nezvedli ruku. Každý kdo zápas viděl musí uznat, že byl Zhilei lepší a měl zaslouženě vyhrát. Osud tomu však nechtěl, ale nyní se nespoléhal na rozhodčí a zničil jednoho z největších talentů na britských ostrovech“. Pokračuje americký manažer Zhanga.

Zhilei Zhang a Terry Lane

„V minulosti s námi odmítli bojovat Anrhony Joshua, Dereck Chisora nebo Dillian Whyte. Vědí, že by ho nedokázali porazit. Věřím, že by fyzicky zničil Deontaye Wildera a ukončil by jeho kariéru. Aby měl Zhilei odpovídající zápas, tak musí bojovat s Oleksandrem Usykem nebo Tysonem Furym“.

„Samozřejmě je mi jasné, že jak Usyk tak Fury mají povinnosti co se týče povinných obhajob, také nás smluvně váže odveta s Joe Joycem pokud ji bude chtít, ale naším cílem jsou světové tituly. Chceme co nejdříve mluvit s Frankem Warren a začít jednat“. Uzavřel Terry Lane.

Zhilei Zhang